E-mocni - Cyfrowe umiejetności


REKRUTACJA DO PROJEKTU „E-MOCNI: CYFROWE UMIEJĘTNOŚCI, REALNE KORZYŚCI”


Szanowni Mieszkańcy,

zapraszamy Was do skorzystania z bezpłatnej możliwości podniesienia swoich umiejętności i kompetencji w korzystaniu z aplikacji internetowych, przydatnych w życiu codzienny.
W ramach projektu: „E-MOCNI: CYFROWE UMIEJĘTNOŚCI, REALNE KORZYŚCI” oferujemy wszystkim mieszkańcom Gminy Stryszawa bezpłatne szkolenia z obsługi komputera i korzystania z Internetu.

Jeżeli chcą Państwo nauczyć się np. jak złożyć PIT przez Internet, robić zakupy przez Allegro, zapisać dziecko do szkoły, znaleźć najlepszą ofertę pracy, wybrać lokatę bankową, rozwijać swoje zainteresowania, komunikować się z bliskimi przez Internet, zdobywać wiedzę i wiadomości przez internet lub nauczyć się podstawowej obsługi komputerato zachęcamy do zapisania się na bezpłatne szkolenia już dziś! 

Szkolenia zorganizujemy w salach komputerowych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stryszawie, Centrum Kształcenia na Odległość w Kukowie i w zależności od potrzeb w naszych szkołach. Szkolić będą trenerzy lokalni, którzy przekażą Wam wiedzę wsposób prostym, zrozumiały i dostępnym dla wszystkich. Szkolenia będą przeprowadzanew małych 6-u osobowych grupach. Czas trwania jednego szkolenia to 2 lub 3godzin. Każdy uczestnik powinien skorzystać z minimum 6 godzin szkoleń i zadecydować czy chce wziąć udział z kolejnych szkoleń w kolejnych dniach i terminach.w 2 lub 3 godzinnych blokach tematycznych.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić ankietę zgłoszeniową i dostarczyć ją do Urzędu Gminy Stryszawa pok. nr 10, Gminnej Biblioteki Publicznej, Gminnego Ośrodka Kultury lub do sołtysów. Ankieta dostępna jest na stronie internetowej Urzędu Gminy (pod tekstem)lub w miejscach w których można ją składać.

Swój udział w szkoleniu możesz zgłosić również pod nr telefonu 33 876 77 25.

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych mieszkańców do udziału w bezpłatnych szkoleniach.

Poniżej szczegółowe informacje o projekcie.


Załączniki

 
Wykaz tematów szkoleń 30.01.2018 | 371.62 KB
Pobierz