WÓJT GMINY STRYSZAWA NAGRODZIŁ UCZNIÓW


WÓJT GMINY STRYSZAWA NAGRODZIŁ NAJZDOLNIEJSZYCH UCZNIÓW


Uczniowie z terenu Gminy Stryszawa odebrali dziś (tj. 26.06.2020 r.) świadectwa ukończenia kolejnej klasy.

W placówkach oświatowych naszej gminy odbyło się wręczenie świadectw dla uczniów. W tym roku wyglądało ono nieco inaczej niż zwykle ze względu na sytuację epidemiczną.

Najzdolniejszym uczniom Wójt Gminy Stryszawa pan Rafał Lasek przyznał stypendia za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe oraz za sukcesy w konkursach szkolnych. Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pieniężne. Łącznie w roku szkolnym 2019/2020 Wójt Gminy Stryszawa nagrodził 102 uczniów uczęszczających do Szkół na terenie Gminy Stryszawa.

Zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie rozpoczynająca okres dwumiesięcznej beztroski. Pora schować plecaki, odłożyć książki, czas na wypoczynek.

„Dziękuję uczniom i nauczycielom za wysiłek włożony w proces dydaktyczny, życzę udanych, bezpiecznych i długich wakacji. Niech czas odpoczynku pozwoli zregenerować siły by w następnym roku szkolnym, z jeszcze większą ochotą podjąć na nowo trud nauki.” – mówi Wójt Gminy Stryszawa Rafał Lasek.

Data dodania:

2020-06-26

Autor: