WÓJT GMINY STRYSZAWA NAGRODZIŁ NAJZDOLNIEJSZYCH UCZNIÓW


Uczniowie z terenu Gminy Stryszawa odebrali dziś (tj.19.06.2019 r.) świadectwa ukończenia kolejnej klasy.

We wszystkich placówkach oświatowych naszej gminy odbyły się uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego. Były występy artystyczne, podziękowania, kwiaty i oczywiście wyróżnienia i nagrody.

Najzdolniejszym uczniom Wójt Gminy Stryszawa pan Rafał Lasek przyznał stypendia za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe oraz za sukcesy w konkursach szkolnych.Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pieniężne. Łącznie w roku szkolnym 2018/2019 Wójt Gminy Stryszawa nagrodził 106 uczniów uczęszczających do Szkół na terenie Gminy Stryszawa.

Uroczyste zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie rozpoczynająca okres dwumiesięcznej zabawy, rozrywki i beztroski. Pora schować plecaki, odłożyć książki, czas na wypoczynek, aby we wrześniu wrócić do szkoły pełni zapału i energii do poznawania świata.

„Dziękuję uczniom i nauczycielom za wysiłek włożony w proces dydaktyczny, życzę udanych, bezpiecznych i długich wakacji. Niech czas odpoczynku pozwoli zregenerować siły by w następnym roku szkolnym, z jeszcze większą ochotą podjąć na nowo trud nauki.” – mówi Wójt Gminy Stryszawa Rafał Lasek.

Data dodania:

2019-06-19

Autor: