Turniej w Gbelanach

Master Team zwycięzcą IX. Gbel’any Open 2019.

Master Team amatorska drużyna siatkarzy ze Stryszawy reprezentowała nasza Gminę na IX. noworocznym turnieju siatkówki Gbel’any Open 2019, który odbył się 5 stycznia br. Turniej rozgrywany jest co roku w pierwszą sobotę stycznia w słowackiej gminie Gbel’any, która od 2013 r. jest nasza gminą partnerską.

W tym roku w turnieju uczestniczyło 5 drużyn, w tym 4 ze Słowacji(Mojš,Gbeľany, Srtečno, Varín). Nasza reprezentacja, pokonała wszystkich przeciwników i stanęła na pierwszym miejscu podium.Drużyna Master Team w składzie: Nisio Łukasz, Trzop Dariusz, Kaczor Klaudia, Piotr Gancarz,Marciniak Paweł, Brytan Patryk, Jażwiec Bartosz, Świerkosz Jakub, Wątroba Arkadiusz, Popielarczyk Karol zapewniła sobie zwycięski puchar wygrywając 8 z rozegranych 11 setów.

Podczas zawodów wybierano również najlepszego gracza, pomocnika każdej drużyny, w drużynie Master Team najlepszą była Klaudia Kaczor.

Organizatorom turnieju dziękujemy za zaproszenie, zwycięzcą gratulujemy, dziękujemy za godną reprezentacje naszej Gminy i życzymy obrony tytułu mistrza w przyszłorocznych rozgrywkach.

Przypomnijmy, że współpraca sportowa między gminami Stryszawa i Gbel’any rozpoczęła się w 2013 r. podczas wspólnej realizacji projektu pn. „Sport bez granic Stryszawsko – Gbelanskie rozgrywki sportowe”, w ramach którego w obydwu gminach wybudowano nową infrastrukturę sportowa i zorganizowano sześć rozgrywek sportowych po 3 w każdej z gmin w różnych dyscyplinach.

Załączniki

  • Data dodania:

    2019-01-17

    Autor: