Skorzystaj z Hali Sportowej w Stryszawie

SKORZYSTAJ Z HALI SPORTOWEJ W GMINIE STRYSZAWA

Gmina Stryszawa serdecznie zaprasza Państwa do korzystania z hali sportowej, zlokalizowanej w Stryszawie przy Szkole Podstawowej nr 2. Ten nowoczesny i znakomicie wyposażony obiekt umożliwia organizację wszelkiego rodzaju imprez sportowych na najwyższym poziomie. Ponadto stwarza idealne warunki do organizacji treningów i rozgrywek w piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną, a także do uprawiania dyscyplin sportowych takich jak zapasy, judo, gimnastyka sportowa czy akrobatyka.

Budynek jest podzielony na 2 części: widowiskowo-sportową i zaplecze sanitarno-techniczne, gdzie zlokalizowane są szatnie, łazienki i pomieszczenie dla trenerów (sędziów). Obiekt jest przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych i zapewnia duży komfort, ma ponad 44 m długości i blisko 28 m szerokości. Rozgrywanie zawodów jest tym bardziej komfortowe, że dach znajduje się na wysokości ponad 9 metrów, więc nawet wysokie kopnięcie czy też odbicie piłki nie stanowi problemu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W zależności od Państwa oczekiwań i potrzeb dostosowujemy ofertę do potrzeb klientów indywidualnych jak i zorganizowanych grup. Z oferty wynajmu hali sportowej mogą skorzystać wszyscy – nie musisz być mieszkańcem naszej Gminy!

Jeśli w twojej miejscowości nie ma warunków do treningów i ćwiczeń to serdecznie zapraszamy!

Wspieramy wszystkie młode talenty, tych którzy swoją przygodę ze sportem dopiero zaczynają, jak i tych, którzy swoje umiejętności doskonalą i szlifują.

Zapraszamy na treningi kluby sportowe z terenu powiatu oraz województwa – chcemy podzielić się ze wszystkimi tym nowoczesnym i doskonale wyposażonym obiektem.

Stawka za wynajem hali podlega negocjacji. Cena nie jest wysoka biorąc pod uwagę wielkość i wyposażenie hali, a także uwzględniając fakt, że rozkłada się ona na wszystkie osoby, które w danym czasie postanawiają wspólnie ćwiczyć.

Uzyskanie dodatkowych informacji na temat wynajmu hali sportowej, ustalenie i rezerwacja terminów możliwa jest u pana Marka Barzyckiego, tel. 33 876 77 21 lub e.mail: mbarzycki@stryszawa.pl.


Proponujemy Państwu również szeroki pakiet działań promocyjno- reklamowych. Zapraszamy do umieszczania reklam zarówno na terenie hali jak i terenie wokół całego budynku

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy sportowców, mieszkańców gminy Stryszawa oraz gmin sąsiednich do korzystania z hali .

Załączniki

 
SKORZYSTAJ Z HALI SPORTOWEJ W GMINIE STRYSZAWA-1.jpg 12.03.2019 | 306.26 KB
Pobierz
 
SKORZYSTAJ Z HALI SPORTOWEJ W GMINIE STRYSZAWA-2.jpg 12.03.2019 | 53.49 KB
Pobierz
Data dodania:

2019-04-16

Autor: