Informacja Wójta Gminy Stryszawa - przedszkola i oddziały przedszkolneSzanowni Państwo,

w związku z decyzją Rządu RP o wkraczaniu w drugi zapowiadany etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19, 6 maja mogą zostać otwarte żłobki i przedszkola. Rządzący ostateczną decyzję o tym pozostawiają organowi prowadzącemu.

W związku z powyższym uprzejmie informujemy, że przedszkola oraz oddziały przedszkolne na terenie Gminy Stryszawa pozostaną zamknięte. Decyzja ta została podjęta po konsultacji z Dyrektorami poszczególnych placówek przedszkolnych w kontekście wymogów wdrożenia odpowiednich procedur sanitarnych. Dyrektorzy szkół i przedszkoli w najbliższym czasie zwrócą się do rodziców z prośbą o zadeklarowanie chęci posłania dzieci do przedszkola/oddziału przedszkolnego.

Obecnie trwają prace nad przygotowaniem odpowiedniego reżimu sanitarno -epidemiologicznego w podległych szkołach i przedszkolach Gminy Stryszawa.

Informacja o planowanym terminie uruchomienia szkół oraz placówek zostanie Państwu przekazana przez dyrektorów oraz zostanie zamieszczona na stronach internetowych gminy oraz przedszkoli.


Z poważaniem,

Wójt Gminy Stryszawa

         mgr inż. Rafał Lasek


Data dodania:

2020-05-04

Autor: