zdjęcie bocianów

Wykaz Sołtysów Gminy Stryszawa


Barbara Brańka - Sołectwo Targoszów. Kontakt: branka@stryszawa.pl

Zdzisław Michałek - Sołectwo Hucisko. Kontakt: michalek@stryszawa.pl

Krystyna Siwiec - Sołectwo Kurów. Kontakt: siwiec@stryszawa.pl

Zbigniew Kania - Sołectwo Krzeszów. Kontakt: zkania@stryszawa.pl

Anna Świerkosz - Sołectwo Stryszawa Górna. Kontakt: aswierkosz@stryszawa.pl

Mieczysław Kiepura - Sołectwo Stryszawa Dolna. Kontakt: kiepura@stryszawa.pl

Grzegorz Krawczyk - Sołectwo Lachowice. Kontakt: krawczyk@stryszawa.pl

Andrzej Szczerba - Sołectwo Pewelka. Kontakt: szczerba@stryszawa.pl

Rafał Dyduch - Sołectwo Kuków. Kontakt: dyduch@stryszawa.pl

Data dodania:

2019-07-12

Autor: