zdjęcie bocianów

Skład Rady Gminy

PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY STRYSZAWA:    Krystyna Wajdzik
WICEPRZEWODNICZĄCY RADY GMINY:     
Łukasz Nisio


   


WYKAZ RADNYCH GMINY STRYSZAWA Z PODZIAŁEM NA SOŁECTWA:


SOŁECTWO STRYSZAWA GÓRNA:      Krystyna Wajdzik wajdzik@stryszawa.pl

Łukasz Nisio nisio@stryszawa.pl

Marian Łaciak mlaciak@stryszawa.pl
SOŁECTWO STRYSZAWA DOLNA: Wiesław Pieróg pierog@stryszawa.pl

Jan Iciek iciek@stryszawa.pl

Bogusław Surówka
bsurowka@stryszawa.pl
SOŁECTWO LACHOWICE: Anna Trybała trybala@stryszawa.pl
Józef Pochopień pochopien@stryszawa.pl

Henryk Dyduch
dyduch@stryszawa.pl
SOŁECTWO KRZESZÓW :  Halina Młyńska hmlynska@stryszawa.pl

Barbara Palichleb
bpalichleb@stryszawa.pl
SOŁECTWO KUKÓW, TARGOSZÓW:    Ewa Kawończyk ekawonczyk@stryszawa.pl

Krzysztof Płonka
kplonka@stryszawa.pl
SOŁECTWO KURÓW:    Jerzy Szwed szwed@stryszawa.pl
SOŁECTWA HUCISKO, PEWELKA: Marek Chorąży chorazy@stryszawa.pl