Zaproszenie na wystawę Pejzaże w fotografii

Już od piątku, 11.03.2022 r. w Galerii Gminnego Ośrodka Kultury w Stryszawie / Beskidzkiego Centrum zabawki Drewnianej można oglądać nową Wystawę pt. „Pejzaże w fotografii Katarzyny Hadki”, na którą serdecznie zapraszamy.

Autorka zdjęć, utalentowana artystycznie stryszawianka szczególnie upodobała sobie góry, przyrodę i ciekawe miejsca, które uwiecznia w swoich pracach. Jak się okazało bardzo dobrze ujmuje również różnego rodzaju wydarzenia z codziennego życia. To jej zdjęcie zatytułowane „Ostatnia droga” uznane zostało przez profesjonalne jury za „Zdjęcie Roku Powiatu Suskiego 2021”.

W lutym br., w CKiF im. B.Wildera w Suchej Beskidzkiej odbył się finał piątej już edycji Konkursu Fotograficznego na “Zdjęcie Roku Powiatu Suskiego”, w której wzięło udział 64 fotografów, autorów łącznie 224 fotografii. Jury oceniało prace w dwóch kategoriach: Przyroda i dziedzictwo kulturowe oraz Wydarzenia i życie codzienne.
Katarzyna Hadka zajęła I miejsce w kategorii: Wydarzenia i życie codzienne.

Gratulacje należą się również innym uczestnikom ze Stryszawy: Agnieszce Gruszka-Osada  zapracę pt. Holi Święto Kolorów”, która zajęła II miejsce oraz Szymonowi Kotlarskiemu za pracę pt.: „Modlitwa”, która zajęła IV miejsce. Wszystkie fotografie klasyfikowane były w tej samej kategorii.