Szkolenie w Stryszawie, Ekoturystyka – marką Małopolski.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie branżowe dla Subregionu Podhalańskiego (powiat suski, nowotarski, tatrzański) pt. Ekoturystyka – marką Małopolski. Jak wykorzystać współczesne trendy do zrównoważonego rozwoju turystycznego regionu i budowania oferty ekoturystycznej?, które odbędzie się 12 XI 2019 roku w Stryszawie, w Beskidzkim Centrum Zabawki Drewnianej. 

Szczegółowe informacje o szkoleniu oraz program - do pobrania w załączeniu tej informacji.

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu „Małopolska Ekoturystyka – zrównoważony rozwój turystyczny regionu” realizowanego przez Fundusz Partnerstwa przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Jego celem jest promocja regionu w sposób zrównoważony, odpowiedzialny i jak najmniej inwazyjny dla środowiska naturalnego oraz zakładający autentyczne zainteresowanie jego bogactwem i dziedzictwem. Ekoturystyka jest ważnym narzędziem pobudzania przedsiębiorczości społeczności lokalnych i rozwijania nowych innowacyjnych, zielonych rynków pracy.

Partnerami szkolenia są: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie, Muzeum Orawski Park Etnograficzny w Zubrzycy Górnej i Szlak Kultury Wołoskiej.

Szkolenie jest organizowane w formule zielonego wydarzenia. Zielony catering zapewnia: Beskidzkie Centrum Zabawki Drewnianej i Gospodarstwo Przytulia w Stryszawie.

Zgłoszenia i kontakt w sprawie szkolenia: Barbara Firlej, koordynatorka projektów ekologicznych, Fundusz Partnerstwa; email: pr.funduszpartnerstwa@gmail.com.

Link do zgłoszenia online : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4EdO-WZxS-WjtSw7Uk5F5aFfp-qjRmh1eoLIS1oEt27BaTg/viewform

Załączniki

 
szkolenie-ekoturystyka-Stryszawa-2 31.10.2019 | 1.56 MB
Pobierz