Koncert Noworoczny 2024 w Kukowie

Koncert Noworoczny 2024

W niedzielę, 14 stycznia 2024 o godz. 16.00 w remizie OSP Kuków tradycyjnie odbył się Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej Gminy Stryszawa. Niespodzianką dla widzów był również występ młodzieżowej kapeli ludowej "Spod Jałowca", która zaprezentowała tradycyjne kolędy.

Orkiestra działająca od 2005 roku przy Gminnym Ośrodku Kultury w Stryszawie od wielu lat organizuje styczniowe koncerty dedykowane wszystkim mieszkańcom, świętując przy tej okazji kolejną rocznicę swojej działalności. Jest to również okazja do podsumowań minionego roku, prezentacji osiągnięć, wzajemnych podziękowań i życzeń noworocznych. Na koncercie obecni byli zaproszeni goście, m.in. Rafał Lasek - Wójt Gminy Stryszawa z małżonką, ks. Antoni Kania, Kanonik Parafii w Krzeszowie, radni Gminy Stryszawa i Powiatu Suskiego.

Zgromadzona publiczność nagradzała gromkimi oklaskami każdy wykonany przez orkiestrę utwór. Przed widzami wystąpił również Antoni Kachel, który zagrał na akordeonie guzikowym, a na zakończenie koncertu, orkiestra odegrała tradycyjne „Sto lat” dla wszystkich obecnych.

GOK Stryszawa