OSP Targoszów najlepszą Młodzieżową Drużyną Pożarniczą w Małopolsce


W sobotę, 4 maja, w Dniu Strażaka w samo południe rozpoczęło się głosowanie w wielkim, ogólnopolskim finale plebiscytu strażackiego, w którym zostaną przyznane tytuły Strażak Roku Polski 2019, Jednostka OSP Roku Polski 2019 oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Roku Polski 2019. Wśród finalistów są reprezentanci OSP Targoszów.

Finałowe głosowanie rozpoczęło się w sobotę, 4 maja i potrwa do wtorku, 14 maja. Zwycięzcy zdobędą nie tylko zaszczytne tytuły, lecz także nagrody finansowe. Druhów z MDP Targoszów można wspomóc wysyłając SMS o treści DRU.6 na numer 72355 (2,46 zł z VAT).


W marcu i w kwietniu pierwszy etap plebiscytu strażackiego został przeprowadzony we wszystkich powiatach w Polsce. W każdym regionie zwycięzcy z powiatów awansowali do drugiego etapu akcji, w którym w każdym województwie wybrano Strażaków Roku, Jednostki OSP Roku i Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Roku. Laureaci z województw nie tylko zdobyli wojewódzkie tytuły i nagrody finansowe, lecz także awansowali do wielkiego, ogólnopolskiego finału plebiscytu. Zachowali przy tym wszystkie głosy zdobyte dotychczas w powiecie i w województwie.

O zwycięstwo w finale i główne nagrody finansowe, które zostaną wręczone podczas uroczystej gali konkursu FLORIANY 2019 w Warszawie, walczą reprezentanci naszej Gminy.

Pomóżmy im zdobyć więcej głosów i zwyciężyć!


Zdjęcia dzięki uprzejmości OSP Targoszów.

Data dodania:

2019-05-07

Autor: