zdjęcie bocianów

Informacja dla mieszkańców Covid-19

KOMUNIKAT O ZAMKNIĘCIU URZĘDU GMINY W STRYSZAWIE DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI KLIENTA

W związku przyrostem na obszarze Gminy Stryszawa potwierdzonych przypadków wirusa SARS-CoV-2 Wójt Gminy Stryszawa informuje, iż w związku z zaistniałą sytuacją w trosce o bezpieczeństwo, kierując się dobrem zarówno klientów jak i pracowników, od dnia 04 lutego 2021 r. - do odwołania - wstrzymał obsługę petentów Referatu Finansów Budżetu
i Podatków w zakresie obsługi spraw podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego.
 

Obsługa interesantów zostanie wznowiona niezwłocznie po powrocie pracowników ze zwolnienia chorobowego.

Za utrudnienia przepraszamy.

Informacja

Dyrekcja zespołu opieki zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej informuje o możliwości pobierania wymazów w kierunku SARS Cov- 2 w mobilnym punkcie „ DriverThru”, usytuowanym obok budynku szpitala w Suchej Beskidzkiej. Punkt pobrań czynny we wszystkie dni tygodnia: także w soboty i niedziele w godzinach7:00- 9:00.

Po wystawieniu zlecenia w aplikacji, gabinet.gov.pl przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (Komunikat NFZ z dnia 5 września 2020r.) pacjent ustala telefonicznie godzinę pobrania wymazu. Badanie wykonywane są tylko po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu. Rejestracja telefoniczna pod numerem: 501 188 292 czynna jest od poniedziałku do piątku godz. 8:00- 13:00.

 

Jednocześnie przypominamy, iż na lekarzu zlecającym spoczywa obowiązek wprowadzenia zlecenia na badanie EWP. Pobranie badania bez zlecenia jest nie możliwe.

Data dodania:

2021-02-04

Autor: