tło strony
zdjęcie bocianów

INFORMACJA O FERIACH ZIMOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ GOK

Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie informuje, że w związku z ogromnym zainteresowaniem udziału dzieci i młodzieży z naszej gminy w organizowanych feriach zimowych, podjęto decyzję o przyjęciu wszystkich zapisanych w dniu 07.01.2019 r. dzieci i młodzieży na:

- warsztaty stacjonarne organizowane w GOKu
- wyjazdy do kina oraz do Parku Trampolin po wynajęciu dodatkowego środka transportu
- kulig, który odbędzie się dwa razy: 15 stycznia (od godz. 10.00 do 13.00) i 17 stycznia (od godz. 10.00 do 13.00).

UWAGA 1
Prosimy o sprawdzenie i potwierdzenie uczestnictwa dziecka w zajęciach i wyjazdach podczas ferii. Potwierdzenia można dokonać osobiście lub telefonicznie (tel. 33 874 70 03).
W razie rezygnacji dziecka prosimy o wcześniejsze poinformowanie Ośrodka.


UWAGA 2
Mając na względzie dwa terminy organizacji kuligu - chętne osoby do uczestnictwa w nim zostały podzielone na dwie grupy, wg kolejności zgłoszeń. W celu sprawdzenia w której grupie znajduje się dziecko i potwierdzenia jego uczestnictwa – prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Stryszawie, tel. 33 874 70 03. W razie rezygnacji dziecka prosimy o poinformowanie Ośrodka.

Zgoda na udział dziecka w kuligu – do pobrania w załącznikach, na samym dole tej informacji. 


UWAGA 3
Prosimy o regularne sprawdzanie aktualności strony www.stryszawa.pl oraz na profilu FB Beskidzkiego Centrum Zabawki Drewnianej. Będą tam zamieszczane informacje dotyczące zimowych ferii, ewentualnych zmian oraz zgody na uczestnictwo dziecka w zaplanowanych wyjazdach. Zgody będzie można pobrać oraz wydrukować. Należy je bezwzględnie dostarczyć do Ośrodka wraz z wpłatami za bilety wstępów najpóźniej w dniu wyjazdu. 

Cena biletu do kina: 13 zł./os.
Cena biletu do Parku Trampolin: 19 zł./os.
Cena biletu do Apilandii: 25 zł./os.

Załączniki

Zgoda na wyjazd na kulig08.01.2019 | 258.60 KB
Pobierz